Marka & Patent’e Yapılan Başvurular Artıyor

Marka & Patent’e Yapılan Başvurular Artıyor

Marka adınızı, markanızın logosunu hatta ürünlerinizi dahi temin ettiniz.

Peki Markanız size mi ait?

Dikkatle seçilen ve oluşturulan markanın değeri birçok şirket için kıymetli bir ticari varlıktır. Bazı şirketler için marka, şirketin sahip olduğu en değerli varlık olabilir. Birçok global şirket markasına vermiş olduğu değer ile sektöründe en büyük payı kazanmaya devam etmektedir.

2020’nin ilk yarısında patent ve marka başvurularında büyük artış görüldü, Böylelikle birçok işletmenin de Marka ve Patent’e karşı vermiş olduğu değerinin artığını görebiliyoruz.

Müşterilerinize karşı sunacağınız markanın kötü niyetli şahıs veya şahıslar tarafından kullanılmaması, müşterilerinize karşı ayırt edici özellikleri içinde barındıran markanız için başvuru sürecini geç kalmadan başlatmanız önerilmektedir.

İşletmenizin gelecekte problemler yaşamaması ve markanızı güvence altına almak için Duru Belgelendirme size hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz